Představení projektu a lokality
CENTRUM BRNA

Máte na dosah, jen 5 minut a jste tam

BYDLENÍ V ZELENI

Ukryté v krásném a prostorném vnitrobloku

PARKOVÁNÍ

Je soukromé, kryté a zabezpečeno přímo v rezidenci

Komfortní zázemí

Posezení a dětské hřiště přímo ve vnitrobloku

Rezidence Na Lukách

projekt výstavby rezidenčních bytových jednotek v centru Brna

O projektu Rezidence Na Lukách

Opravdové rezidenční bydlení

Rezidence Na Lukách je developerský projekt výstavby rezidenčních bytových jednotek  nacházejících se v centru města Brna, v městské části Židenice, konkrétně ve vnitrobloku ulic Na Lukách, Jílkova a Šámalova, v plně urbanizovaném prostředí.

Projekt je koncipován do středu vnitrobloku obklopeného zahradami rodinných a nízkopodlažních bytových domů a svým rezidentům umožní klidné, atraktivní a komfortní bydlení s úzkou vazbou na samotné centrum města Brna, se všemi jeho výhodami. 

Projekt nabízí pro všechny věkové kategorie exkluzivní možnost ojedinělého klidného bydlení s příslušenstvím vlastních zelených, odpočinkových a volnočasových ploch. 

Projekt řeší výstavbu pěti podlažního bytového domu ,,A“ – ALFA, třípodlažního bytového domu ,,C“ – CENTRAL, parkovacího domu ,,B“ a budovy skladových prostor ,,D“. Jednotlivé stavby se v kompozici vizuálně i funkčně podporují a doplňují a ve výsledku vzniká ucelený soubor, umožňující exkluzivní bydlení v Brně. 

V projektu je řešeno ke každé bytové jednotce 1 parkovací stání a 1 skladovací kóje minimálně o velikosti 3m2.

Budovy 4
Byty 31
Komerční prostor 1
Parkovací místa 38
Skladové prostory 31
Dětské hřiště 1
Klidové zóny 2
Zahrádky 13
Zeleň všude kolem
Prodejce SM-Building
Developer Stavby Židenice
Architekt SENAA

Pětipodlažní dům „A“ – ALFA

Bytový dům ALFA nabídne budoucím rezidentům bydlení vyššího standardu

Jedná se o výstavbu bytového domu ve stávající proluce na ulici Na Lukách. Dům má 5 nadzemních podlaží s výtahem a nabízí celkem 7 bytových jednotek a 1 komerční prostor.

V 1.NP se nachází komerční prostor s vlastním vstupem z ulice Na Lukách, ve 2.NP až 4.NP se nachází vždy dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk s orientací na jih a sever, s terasou a balkonem a v podkroví domu v 5.NP se nachází jedna bytová jednotka o velikosti 4+kk s terasou – Penthouse. 

Vytápění objektu je plynovými kotly umístěnými v každé bytové jednotce.

Třípodlažní dům „C“ – CENTRAL

Bytový dům CENTRAL nabídne budoucím rezidentům bydlení středně-vyššího standardu.

Jedná se o výstavbu bytového domu umístěného ve vnitrobloku mezi zahradami rodinných a nízkopodlažních bytových domů na ulicích Na Lukách, Jílkova a Šámalova. Dům má 3 nadzemní podlaží, dělí se na dva samostatné vchody, s tím, že jedna část s výtahem nabízí budoucím rezidentům zcela bezbariérový přístup. Celkem nabízí tento dům 24 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 3+kk se zahradou, terasou nebo balkonem, orientovaných na východ nebo západ.

V 1.NP se nachází 8 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk se zahrádkou, ve 2. NP se nachází 8 bytových jednotek o velikostech 2+kk a 3+kk s balkonem a ve 3.NP se nachází také 8 bytových jednotek o velikosti 1+kk a 2+kk s balkonem nebo terasou.

V 1.PP se nachází technické zázemí objektu, konkrétně kotelna se zdrojem tepla pro vytápění a ohřev TUV pro všechny byty, a místnost s výlevkou pro úklid společných částí domu.

Objekt „B“ – PARKOVACÍ DŮM

38 parkovacích míst vyřešených moderními zakladači

Jedná se o výstavbu parkovacího domu, který bude s areálem propojen průjezdem z ulice Na Lukách a bude sloužit pro parkování vozidel všech bytových jednotek z budovy Alfa a budovy Central. V objektu bude instalován zakladačový systém TrendVArio 4300 od firmy Klaus. Celkem je v objektu 38 parkovacích míst pro osobní automobil, z toho 2 místa pro zdravotně a tělesně postižené.

Objekt „D“ – ZÁZEMÍ

Pohodlné uskladnění potřebného je k dispozici ke každé bytové jednotce

Jedná se výstavbu jednopodlažního objektu obdélníkového půdorysu s plochou střechou a přiléhajícími pergolami nacházející se ve vnitrobloku řešeného projektu. V objektu je navrženo 31 sklepních kójí a společné prostory. 

Přiléhající pergoly nabídnou posezení pro rezidenty obou bytových domů s výhledem do zeleně a na dětské hřiště určené pouze pro děti rezidentů.

Slide a Budova A
alfa
a Budova B
Parkovací dům
a a BUDOVA C
CENTRAL
a a zahrádky DĚTSKÉ HŘIŠTĚ A
POSEZENÍ
BUDOVA D
SKLADOVACÍ KÓJE
BUDOVY
BYTŮ
PARKOVACÍCH MÍST
KOMERČNÍ PROSTOR

a Fitnes centrum a a Mateřská školka Sport centrum a e Rezidence na lukách Restaurace a Restaurace a Restaurace a Restaurace a Potraviny a Bezlepkové pekařství a Stomatologická
klinika
a Bar a Zverimex a Květinářství a Park

Domluvte si schůzku

    Vaše nejrychlejší cesta k opravdovému rezidenčnímu bydlení v Brně.