Představení projektu a lokality
CENTRUM BRNA

Máte na dosah, jen 5 minut a jste tam

BYDLENÍ V ZELENI

Ukryté v krásném a prostorném vnitrobloku

PARKOVÁNÍ

Je soukromé, kryté a zabezpečeno přímo v rezidenci

Komfortní zázemí

Posezení a dětské hřiště přímo ve vnitrobloku

O projektu Rezidence Na Lukách

Opravdové rezidenční bydlení

Rezidence Na Lukách je developerský projekt výstavby rezidenčních bytových jednotek  nacházejících se v centru města Brna, v městské části Židenice, konkrétně ve vnitrobloku ulic Na Lukách, Jílkova a Šámalova, v plně urbanizovaném prostředí.

Projekt je koncipován do středu vnitrobloku obklopeného zahradami rodinných a nízkopodlažních bytových domů a svým rezidentům umožní klidné, atraktivní a komfortní bydlení s úzkou vazbou na samotné centrum města Brna, se všemi jeho výhodami. 

Projekt nabízí pro všechny věkové kategorie exkluzivní možnost ojedinělého klidného bydlení s příslušenstvím vlastních zelených, odpočinkových a volnočasových ploch. 

Projekt řeší výstavbu dvou bytových domů, parkovacího domu a budovy skladových prostor. Jednotlivé stavby se v kompozici vizuálně i funkčně podporují a doplňují a ve výsledku vzniká ucelený soubor, umožňující exkluzivní bydlení v Brně. 

Všechny bytové jednotky v tomto projektu jsou řešeny ve vyšším standardu a samozřejmostí je prostorná terasa, parkovací stání a skladová kóje ke každému bytu.

Budovy 4
Byty 31
Dětské hřiště 1
Klidové zóny 2
Skladové prostory 170m2
Zahrádky 700 m2
Parkovacích míst dostatek
Zeleň všude kolem
Prodejce SM-Building
Developer Stavby Židenice
Architekt SENAA

Slide a Budova A
alfa
a Budova B
Parkovací dům
a a BUDOVA C
CENTRAL
a a zahrádky DĚTSKÉ HŘIŠTĚ A
POSEZENÍ
BUDOVA D
SKLADOVACÍ KÓJE

Pětipodlažní dům „A“ – ALFA

Výstavba budovy Alfa se připravuje

Jedná se o výstavbu bytového domu ve stávající proluce na ulici Jílkova. Dům má 5 nadzemních podlaží s výtahem a nabízí celkem 7 bytových jednotek.

V 1.NP se nachází nadstandardně řešený vstup rezidence z ulice Jílkova, ve 2.NP až 4.NP se nachází vždy dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk s orientací na jih a sever, s velkoryse řešenou terasou a v podkroví domu v 5.NP se nachází jedna bytová jednotka o velikosti 4+kk s terasou – Penthouse. 

Vytápění objektu je plynovými kotly umístěnými v každé bytové jednotce.

Všechny byty v tomto objektu jsou řešeny ve vyšším standardu a samozřejmostí je prostorná terasa, parkovací stání a skladová kóje ke každému bytu. Dále se můžete těšit na luxusní standardy koupelen zastoupené značkami jako Villeroy & Boch a velkoformátovou dlažbu a obklady La Ceramica Factory. V obytných prostorech Vás oslní hliníková velkoformátová a posuvná okna, vinylové velkoformátové podlahy KPP home XL a nadstandartní dveře s výškou 220cm, od dveře Šimbera.

Třípodlažní dům „C“ – CENTRAL

Budova Central je ve výstavbě, očekávané dokončení jaro 2024

Jedná se o výstavbu bytového domu umístěného ve vnitrobloku mezi zahradami rodinných a nízkopodlažních bytových domů na ulicích Na Lukách, Jílkova a Šámalova. Dům má 3 nadzemní podlaží, dělí se na dva samostatné vchody, s tím, že jedna část s výtahem nabízí budoucím rezidentům zcela bezbariérový přístup a sklepní kóje přímo v budově v 1. PP. Celkem nabízí tento dům 24 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk se zahradou nebo terasou orientovanou na východ nebo západ. 

V 1.NP se nachází 8 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk se zahrádkou, ve 2. NP se nachází 8 bytových jednotek o velikostech 2+kk a 3+kk s terasou a ve 3.NP se nachází také 8 bytových jednotek o velikostech 2+kk a 3+kk s terasou. Objekt je rozdělen na dva vchody, kdy v každé části budovy je 12 bytů a na každém patře jsou pouze 4 vstupy do bytů. Jedna část budovy je bez výtahu a druhá je s výtahem.

V 1.PP v části budovy s výtahem se nachází technické zázemí objektu, konkrétně kotelna se zdrojem tepla pro vytápění a ohřev TUV pro všechny byty, a místnost s výlevkou pro úklid společných částí domu a 12 sklepních kójí. Budova s výtahem je plně bezbariérová.

Objekt „B“ – PARKOVACÍ DŮM

Moderní parkovací dům s dostatkem parkovacích míst pro rezidenty

Jedná se o výstavbu parkovacího domu, který bude s areálem propojen průjezdem z ulice Jílkova a bude sloužit pro parkování vozidel všech bytových jednotek z budovy Alfa a z budovy Central. V objektu bude dostatek parkovacích míst pro všechny rezidenty.

Objekt „D“ – ZÁZEMÍ

Pohodlné uskladnění potřebného je k dispozici ke každé bytové jednotce

Jedná se o výstavbu jednopodlažního objektu obdélníkového půdorysu, s plochou střechou a přiléhajícími pergolami, nacházející se ve vnitrobloku řešeného projektu. V objektu je navrženo 31 sklepních kójí a společné prostory.

Přiléhající pergola nabídne posezení pro rezidenty obou bytových domů s výhledem do zeleně a na dětské hřiště určené pouze pro děti rezidentů a jejich kamarády.

BUDOVY
BYTŮ
m2 zahrádek
m2 skladových prostor

a Fitnes centrum a a Mateřská školka Sport centrum a e Rezidence na lukách Restaurace a Restaurace a Restaurace a Restaurace a Potraviny a Bezlepkové pekařství a Stomatologická
klinika
a Bar a Zverimex a Květinářství a Park

Zajímá Vás více? Zeptejte se

    Vaše nejrychlejší cesta k opravdovému rezidenčnímu bydlení v Brně.